Patrick De SPIEGELAERE (Gent, 15 augustus 1961 ? Brugge, 2 maart 2007) was een Vlaamse fotograaf.De Spiegelaere studeerde foto, film en grafiek aan de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten in Gent. Daarna werkte hij als persfotograaf voor de krant 'De Morgen' voor zowel binnen- als buitenlandse reportages. Na zijn ontslag in 1993 werkte hij freelance voor allerlei tijdschriften en kranten waaronder Knack, FET en De Standaard Magazine.Daarnaast was hij vaste fotograaf voor enkele theatergezelschappen. Ook in de muziekwereld was hij actief, als huisfotograaf van de Belgische folk- en wereldmuziekgroep Oblomow en van Raymond van het Groenewoud. Verder hield hij zich bezig met jaarlijkse projecten zoals kunstboeken, covers van boeken en cd's, kalenders en opdrachten van de Stichting voor Kunstpromotie en anderen. Vredeseilanden deed jaarlijks een beroep op hem voor campagnefoto?s genomen in landen van Zuid-Amerika over Afrika tot in Azi_.In 1995 startte hij met een jaarlijkse reis die hem door alle Europese hoofdsteden bracht. Wat begonnen was als een vlucht voor het helse ritme van zijn werk, was in 2006 aanleiding tot een tentoonstelling onder de titel STRAAT van foto?s genomen in Athene, Rome, Praag, Amsterdam, Parijs, Lissabon en Londen.In maart 2007 overleed Patrick De Spiegelaere op 45-jarige leeftijd onverwacht aan een hersenbloeding.
Artpeers is hét platform waar u succesvol kunst van Patrick De Spiegelaere verkoopt! Met een groot bereik aan kunstliefhebbers vindt u snel een koper voor het mooie kunstwerk van Patrick De Spiegelaere dat u wilt verkopen. Wilt u meer lezen over het verkopen van kunst via Artpeers? Klik dan op de link en bekijk de stappen om zelf een online veiling aan te maken!
Verkoop kunst van Patrick De Spiegelaere via het grootste veilingplatform in Nederland en Vlaanderen, gericht op het online kopen én verkopen van kunst, sieraden en design. Bent u lid van Artpeers, dan kunt u eenvoudig unieke kunst van Patrick De Spiegelaere verkopen met uw persoonlijke Artpeers-account. Bij Artpeers betaalt u geen verkoperscommissie over succesvolle verkopen.
Online kunst verkopen van Patrick De Spiegelaere en andere erkende kunstenaars is een spannend en dynamisch proces en kan snel resultaat geven. Met vele duizenden actieve kopers vindt u een groot en gevarieerd publiek voor kunstwerken van Patrick De Spiegelaere die u via de veiling wilt verkopen. Bovendien biedt Artpeers de mogelijkheid om uw kunstwerken van Patrick De Spiegelaere via de Veilingmeester te verkopen via de ontzamelservice. Wij nemen daarbij het werk rond de verkoop van uw Patrick De Spiegelaere kunstwerken graag voor u uit handen.
Om kunst van Patrick De Spiegelaere te verkopen via Artpeers, heeft u een account nodig. Hier maakt u eenvoudig een account aan. Lees voordat u kunst van Patrick De Spiegelaere gaat verkopen via Artpeers de veilingregels goed door. Het te koop aanbieden van kunst van Patrick De Spiegelaere via de online veiling werkt snel en eenvoudig. Via het formulier geeft u de specificaties van het kunstwerk van Patrick De Spiegelaere op, waaronder de gebruikte techniek, afmetingen en een toelichting op de conditie. Daarnaast voegt u afbeeldingen van het kunstwerk van Patrick De Spiegelaere toe. Voor tips voor het maken van sprekende foto’s, lees ook onze veilingtips. Tot slot geeft u een openingsbod op, en selecteert u de eindtijd van de veiling.
Na afloop van de veiling ontvangt u automatisch bericht met de gegevens van de winnende bieder zodat u de verkoop verder kunt afhandelen. Is het kunstwerk van Patrick De Spiegelaere niet verkocht? Overweeg dan om het werk opnieuw aan te bieden en verlaag eventueel het openingsbod om de kans op een succesvolle verkoop van een kunstwerk van Patrick De Spiegelaere te vergroten!
Heeft u een kunstwerk van Patrick De Spiegelaere dat u graag wilt verkopen, maar twijfelt u over een passend openingsbod? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan bij onze Veilingmeesters. Zij geven u graag advies en een realistische waardeschatting van uw kunst van Patrick De Spiegelaere. Meer informatie over het indienen van een online taxatieverzoek leest u door te klikken op de link.