goud op zilver oorknoppen versiert met emaille gezet met roos diamant tot.0.10ct
18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
afmeting ets/gravure 274 x 347 mm.
vervaardigd: 1677 - 1679, gesigneerd in plaat, aan de onderkant een klein scheurtje zit ongeveer 2 cm. van de plaatrand
met tekst: "D'afbeelding hoe men de Magistraet en Geestelyckheyt der stadt Amsterdam heeft uytgeleydt, en t' scheep gebraght den 26 May. 1578"
verzendkosten Nld. 7,50, zonder kosten in Utrecht af te halen
Transport | |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Starttijd | 3-2-2014 om 16:59 |
Eindtijd | 14-2-2014 om 16:59 |